DİJİTAL ÇÖZÜMLER


KURUMSAL KİMLİK


Kendinizi markanızla anlatmanın ilk adımı, “Kurumsal Kimliğinizin” Size Özel oluşturulmasıdır. Socia’Lead olarak Sizi, ürünlerinizi, hedef kitlenizi her yönüyle analiz edip en doğru logo tasarımı ve iletişim materyalleri ile Size Özel bir kimlik yaratıyoruz.


DİJİTAL PAZARLAMA


Gerek kişisel gerekse kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimi bireysel ve kurumsal Marka Yönetimi açısından son derece önemli, özellikle İtibar Yönetimi için özenle yönetilmesi gerekiyor.


UI/UX
TASARIMI


Dijital dünyada sürdürülebilir ve kalıcı yer edinebilmeniz için kullanıcı dostu olmanız şart. Biz de bu konuda global yeniliklerin sıkı takipçiyiz ve çalışmalarımızda müşterilerimizi de dinleyip bu konuya ayrı bir önem veriyoruz.


MOBİL UYGULAMA
GELİŞTİRME


Projeleriniz için uygulama çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Farklı bakış açılarıyla proje yönetimi anlayışı ile kullanıcı dostu uygulama çözümlerimiz ve özgün görsel tasarımlarımız ile bu alanda da iddialıyız.


DİJİTAL REKLAM VE
STRATEJİ


Hedef kitlenize erişim için en etkin dijital iletişim planı kurgulanır ve mecralara uygun tasarımlarla onayınızla devreye alınır. Minumum bütçe maksimum erişim hedefi ile çalışıyoruz.


BASILI İŞLER VE
KATALOG TASARIMI


Hedef kitlenize kendinizi geleneksel medyada tanıtmak için ve firmanızın kurumsal basılı ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.